تبلیغات
"ما در رنگین کمانی از هرج و مرج زندگی می کنند." کلمات پل سزان حلقه امروز به عنوان درست به عنوان آنها در نوبه خود از قرن را انجام داد، اما ما به عنوان راه ما درک از طریق این بار discombobulating، میل به بازدید کمی از شادی به نظر می رسد تا کنون pleasing- بیشتر لازم، حتی.

پس از بسیار موفق روز-از-هفته ژاکت رنگین کمان ترمه آلبرتا کی در اوایل سال جاری تشویق به ارمغان آورد، طراح ایتالیایی است قصد در آوردن یک شعاع از اعتماد به نفس رنگ به کمد لباس تعطیلات خود را. یک قطعه در brights بستنی خشنود ها با این چند روز از هفته (یک یادآوری دستی زمانی که شما در یک حالت جنون جوانی از سعادت کنار استخر از دست رفته) در یک تملق گفتن به تمام برش SPORTIF مزین است. تکمیل گسترش مجموعه هفته رنگین کمان خواهد بود هفت خز و ظاهرا عشوه گری با لباس تابستان پرت کردن از Ferretti نامتجانس، اما در حال حاضر به عنوان منحط ترین پوشش یو پی اس reimagined بود. پرتاب یک شانه بر شانه های خود را لا جری هال در وگ در '70s و یک نمایش مشخصات عمومی نورمن پارکینسون الهام گرفته برای زنده نگه داشتن زرق و برق (پس از آن پوشیدن کت به زمستان، و آن را یک سرمایه گذاری صدا).

شنا در AlbertaFerretti.com در دسترس خواهد بود و Fwrd توسط الیس واکر، با خز منحصر به فرد به Saks خیابان پنجم، در آغاز هفته آینده. بله، حقیقت گفته شود: ما بیش از رنگین کمان نه تنها هنوز.
+ نوشته شده توسط Kristinacook در سه شنبه، ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۴۹ قبل از ظهر، ۱۰ بازدید ، بدون دیدگاه
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha 
 
نوشته‌های اخیر