تبلیغات
را فراموش کرده ام آنچه که مادر شما در مورد نگه داشتن کفش خود را بی عیب است. در عوض، نگاهی به مجموعه توچال 2018 گوچی: در کنار تمام خز و قلاب دوزی، کفش ورزشی-کثافت پوشش داده شده، تاج گذاری با بند sloppily گره خورده است (یک جفت حتی در پشت زبان نشسته)، یک برجسته با کت و شلوار جلا مردان شطرنجی و یک بالا ساخته شده نفس نفس زدن آهنگ. عجیب و غریب؟ کمی. این عجیب و غریب برای دیدن یک کفش کتانی تیره رنگ زوج با PRIM، به نظر می رسد dandyish. اما گوچی است که برای اولین بار از برچسب برای جشن تنها کثیف نیست. کفش های کثیف نیز حضور بالا مد اخیر با Vetements، که منتشر یک جفت از نوشته-بر روی کفش ورزشی برای همکاری با Reebok به بهار 2017، و همچنین برای Balenciaga به سقوط مجموعه 2017 مردان، که در آن مربیان سفید را به عنوان اگر آنها شده بود ساخته شده آغشته به چای. (Funnily به اندازه کافی، طراح دمنه Gvasalia خود به تن یک جفت ناخوانا در صحبت به پاییز 2016 گشا Rubchinskiy نشان می دهد.) راف سیمونز یک جفت سیاه و سفید کفش سفید خراشیده با آدیداس در پاییز 2015 منتشر شد، و لوکس برچسب ایتالیایی غاز طلایی تا به مدت طولانی تصمیم گرفتند برای نگاه به عمد لکهدار.

کفش یک دال قدرتمند است. "چرا زنان برای اولین بار در کفش من نگاه" هستند subreddits و ستون قدمت اختصاص داده شده به این سوال وجود دارد فارست گامپ تا به حال یک خط یاد در مورد این موضوع گفت: "مادر من همیشه می گفت شما می توانید بسیاری در مورد یک شخص با کفش خود را، که در آن به آنها رفتن، جایی که آنها بوده است، "او گفت. اگر شما گوگل به این سوال "کلاه انجام کفش من در مورد من می گویند؟" مقدار زیادی از مقالات آمده تا، از چگونه کفش می تواند شخصیت دیکته به چه کفش نشان در خواب است. مقالات علمی در مورد ارتباط بین کفش و شخصیت وجود دارد، بیش از حد. با توجه به مطالعه سال 2012 توسط مجله پژوهش و شخصیت، که معلوم است کفش ها یک "قطعه نازک" از برداشت یک فرد در نظر گرفته، و می تواند به عنوان یک شاخص ثروت یک پوشنده لباس است و موقعیت اجتماعی است. (واقعیت جالب: دانشجویان هیپی لیبرال عاشق یک لحظه صندل خوب است.)

اما از کجا کفش کثیف سقوط در طیف-کفش عمدا کثیف، با این وجود؟ کالج ولسلی استاد روانشناسی آنجلا Bahns-یکی از نویسندگان مقاله "کفش به عنوان منبع برداشت اول" یادداشت که یک نگاه کمتر از بی عیب کند slovenliness صرف نیست. "تحقیقات ما نشان داد که داشتن کفش تمیز و مرتب تمایل به ارتباط با شخص مضطرب، با وجدان، یا سیاسی محافظه کار بودن،" او در یک ایمیل می نویسد. "پس از انتخاب به استفاده از کفش های کثیف بر روی باند فرودگاه ممکن است تلاش برای به تصویر کشیدن یک تصویر آرامش، مقید نیست، و یا سیاسی لیبرال است."

سیاست یا نه، آن را نیز با قاطعیت می چرخانیم مفهوم لوکس در سر آن است. فکر می کنم از سه رقمی برچسب قیمت به عنوان هزینه های ورود به یک منحصر به فرد، در بر روی شوخی باشگاه مد؛ تنها یک دایره کوچک از جانبازان طراح ممکن است بدانید که در آن کف کثیف از هستند، اما اگر شما می توانید آنها را تقبل کنند، آنها راه را اعلام وضعیت خود را به فهیم ترین از خودی است. آیا روند را خاموش؟ فقط عکس سبک خیابانی فصل آینده نشان خواهد داد. تا آن زمان، انجام کفش لهستانی از دست دادن نیست.
+ نوشته شده توسط Kristinacook در پنجشنبه، ۱۱ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۴۴ بعد از ظهر، ۷ بازدید ، بدون دیدگاه
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha 
 
نوشته‌های اخیر