تبلیغات
پوشیدن سینه بند با کیفیت می کشد بسیاری از پوند خاموش شما. شما نگاه باریک و جوان با سینه بند مناسب. هیچ نگرانی در مورد تضعیف سینه.

مردان اساسا موجودات بصری هستند. آنها در توسط آنچه آنها را ببینید تبدیل شده است. از همه مهمتر، عامل اذیت کردن و انتظار تولید لرزش بیشتر و هیجان برای او. این پیش بینی است که whets اشتها خود را و او را دست انداختن است.

است چنین طیف گسترده ای وجود دارد که یکی به سادگی می توانید در آن از دست داده است.

ترفند این است برای پیدا کردن یک سینه بند که انتقال هوسرانی، زنانگی و کلاس. شما باید آن است که انتقال یک تصویر از slutishness یا که به یک تصویر از یک فاحشه انتخاب نیست.Women's White/Black/Pink Lace Floral Eyelash Zip Unpadded Strappy Top

مردان می توان به راحتی بر روی فرم زن تبدیل شود. خرید سینه بند که BARES پوست به عنوان آنجا که ممکن است و در عین حال او را teases توسط پوشش دارایی های خود را.

شما می خواهید به انتخاب یکی که مردان می توانند آن را آسان به را خاموش کنند. تصور کنید سرخوردگی خود را در طول لحظات صمیمی ترین خود را و او توسط سینه بند خود را متوقف کرد. یک سینه بند که unhooks در پشت جای front.Both شما و معشوق خود می توانید آن را در زمان دو برابر سریع است.

انتخاب یک سینه بند است که نرم به طوری که او می تواند آغوش خود را در زیر سینه بند احساس و این صرفا یک پیش نمایش از این است که آمده است.

مردان عشق بند بند دار این انتقال یک نرمی و ظرافت. دیگر پارچه نرم شامل پنبه، ابریشم و ساتن.

انتخاب لای کرا / اسپندکس عنوان آنها کشش و آغوش بدن و نشان می دهد منحنی خود را. لای کرا / اسپندکس حفظ شکل خود را بهتر بیش از حد. پارچه میکرو فایبر از الیاف ساخته دست انسان فوق العاده زیبا ساخته شده است. این فوق العاده سبک وزن است، احساس می کند و باعث می شود ابریشمی لباس زیر قالب به بدن و به شما نگاه جذاب تر از همیشه.

سینه بند با underwire را نیز پشتیبانی به سینه خود می دهد و به یک آغوش کامل تری است.

خرید سینه بند با بند قابل تنظیم به طوری که وجود خواهد داشت بدون شل در پشت خود. با سفت کردن تسمه فنجان سینه بند را می توان کشیده به سمت بالا به شما ظاهر سینه های بزرگتر و perkier.

در نظر بگیرید پوشیدن سینه بند دمی که سینه های خود را تا حدی پوشش می دهد. این یک ایده عالی را به عنوان آن اجازه می دهد تا شما را به پوشیدن لباس های کوتاه یا بلوز و شاید گشودن دکمه یک یا دو دکمه بر روی پیراهن خود را.

برای زنانی که می خواهید برای افزایش دارایی های خود را، در نظر گرفتن یک سینه بند تا به درایو مرد خود را دیوانه. این باعث می شود فولر رخ خود را و کافی است. سینه بند دیگر که از همان ترفند سینه بند خالی است. برخی پستان بند ممکن است با مایع پر شده به منظور افزایش دارایی های خود را. این سینه بند ژله ای پر در نظر بگیرید.

ما در کنار آمده به رنگ. من سیاه و سفید، صورتی و قرمز بسیار اغوا کننده و مطلوب است.

همچنین در نظر انتخاب رنگ پوست. مردان فقط به آجیل فکر شما هیچ چیز است. تشدید هیجان بیشتر با رفتن محض است. علاوه بر این، سینه بند رنگ پوست شما اجازه می دهد پوشیدن هر لباس بدون سینه بند بزنند.

لباس خود را می توان برای بالا ببرم بیشتر درخواست تجدید نظر سکسی از سینه بند خود را.

شما هم می توانید لباس بلوز سفید مطلق با سینه بند سیاه و سفید و یا راه دیگری در اطراف.

این قطعا او صحبت می کند.

افشای بخشی از سینه بند خود را هنگامی که شما با پوشیدن اسپاگتی یا از strappy لباس و یا بلوز. مشاهیر خواهم برای نشان دادن خاموش تسمه سینه بند خود را بیش از حد. شکیرا، Avril Lavigne به و جنیفر لاو هیوت گاهی اوقات آنها را نشان دهد. شما می توانید سینه بند با لباس های خود را مطابقت و یا شما می توانید از رنگ های متضاد با لباس خود را داشته و مطابقت سینه بند خود را با رژ لب خود را و یا رنگ طلا و جواهر است.
+ نوشته شده توسط Kristinacook در جمعه، ۱۸ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۲۱ قبل از ظهر، ۹ بازدید ، بدون دیدگاه
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha 
 
نوشته‌های اخیر