تبلیغات
یک بلوز به طور کلی به یک پیراهن مناسب اشاره دارد. این به این معنی است که هر نوع پیراهن مناسب می تواند یک بلوز در نظر گرفته. به همین دلیل است مدت بسیار عمومی است و شما می توانید نوع از بالا که شما می خواهید به سادگی با ذکر آن را مشخص نمی کند. شما باید خودتان را با انواع مختلف پیراهن که با سبک های مختلف از شلوار یا دامن است. همچنین شما می توانید به در نظر گرفتن عوامل دیگری مانند به مناسبت و پارچه است.Johanna Ortiz » Spring Summer ’16:

برای یکی، چندین نوع بلوز با توجه به سبک های دوخت وجود دارد. زنان مدرن عمدتا پیراهن لباس متناسب ترجیح می دهند. این پیراهن شیار دار در رنگهای دقیق دکمههای و به منظور به مکان های رسمی استفاده می شود. شما می توانید، برای مثال، پوشیدن این به دفتر خود و جفت این با دامن مداد یا شلوار. نوع دیگری از سبک است که از بلوز گاه به گاه است. این تاپ که طراحی شده است که با شلوار جین یا شلوار پوشیده می شود می باشد. آنها همچنین می توانند با لباس تنگ پوشیده شود و ممکن است به شکل پیراهن یا بلوز زنانه باشد. همچنین، پیراهن که برای دامن آمده می تواند کوتاه و ساده. این پیراهن رسمی هستند و با دامن بالا استفاده می شود. جدای از این، پیراهن همچنین می توانید عنوان متنوع به عنوان تاپ هند پوشیده با لباس های سنتی است.

پیراهن زنان نیز با توجه به پارچه آنها در دوخته متفاوت است. در واقع، پارچه به طور مستقیم به سبک بلوز مربوط و می تواند به طور کامل تغییر نگاه آن است. به عنوان مثال، یک پیراهن لباس پنبه نظر می رسد بسیار رسمی و غیر رسمی را می توان به محل کار استفاده می شود. از سوی دیگر، اگر یک پیراهن در همان سبک از ساتن یا ابریشم دوخته شده، آن را فانتزی می باشد و می تواند به اشخاص استفاده می شود. بنابراین، شما باید پارچه دقت انتخاب کنید. شما همچنین باید این مطابق با آب و هوا را انتخاب نمایید. برای فصل تابستان، پنبه ایده آل است در حالی که ساتن ممکن است خوب فصل بهار یا زمستان است.

در حالی که انواع مختلفی از پیراهن زنان وجود دارد، شما باید چیزهای خاصی در هنگام استفاده از این به یاد داشته باشید. این به تقریبا تمام انواع پیراهن اعمال می شود. برای یکی، به یاد داشته باشید که شما باید پیراهن زنان انتخاب کنید اگر شما به دنبال یک ظاهر زنانه. این، بر خلاف تی شرت، می تواند به شما یک نگاه بالغ و زنانه است. شما همچنین باید به یاد داشته باشید که یک بلوز لزوما رسمی نیست اما می تواند در هر سبک استفاده می شود. شما به راحتی می توانید پیراهن زنان با شلوار جین لاغر و لباس تنگ که این روزها محبوب هستند می پوشند. همه شما باید انجام دهید این است برای انتخاب یک سبک است که مناسب شما و شما می توانید لذت بردن از پوشیدن پیراهن زنان!
+ نوشته شده توسط Kristinacook در چهارشنبه، ۲۴ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۱۷ قبل از ظهر، ۱۰ بازدید ، بدون دیدگاه
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha 
 
نوشته‌های اخیر