تبلیغات
بسیاری از انواع مختلف دستبند طلا در بازار امروز و سبک های مختلف با توجه به افراد گوناگون وجود دارد، بنابراین هر گونه راهنمای خرید نیاز به اطلاع مصرف کننده در مورد انواع عنوان بسیاری که ممکن. این که آیا شما را به آخرین مد به شکل دستبند جواهرات lovelinks خوب، سبک مزین سنتی یا النگو طلا ساده تر باید دارا '، به شما خواهد شد برای انتخاب هر دو در مغازه ها جواهر فروشان مستقل و در فروشگاه های زنجیره ای بزرگتر خراب شده است.

طلا بنگلس دستبندCirclet Bangle - anthropologie.com More:

دستبند النگو طلا هر چند بسیار در طراحی، درک می تواند یک حس سبک و کلاس کاملا توسط بازتابندگی از طلا خود را از ابتلا به نور شما به عنوان حرکت را نشان می دهد. می النگو تلطیف بیشتر در بازار با این حال که برای کسانی که دوست را به جلب توجه مردم در خیابان و یا زمانی که آنها را برای شب هستید تهیه است. دستبند النگو تلطیف از طرح های ساده، به شکل لعابی که به فراگیر النگو و یا حتی طلا مار شکل النگو که به نظر می رسد به عنوان اینکه یک مار خود را در اطراف مچ دست شما پیچیده گنجانیده شده است. نه یک سبک است که به همه درخواست تجدید نظر است، اما قطعا چشم نواز.

النگو طلا در دو نوع اصلی، طلا جامد و طلا توخالی است. مزایای استفاده از النگو طلا جامد، این است که آنها کمتر احتمال دارد که دندانه و یا تغییر شکل از النگو توخالی، با این حال آنها گران تر از شما در حال گرفتن طلا بیشتر در اصل. به علاوه جامد دستبند النگو طلا سخت تر پوشیدن این بدان معناست که دیگر نمی خواهید آخرین و می تواند از طریق نسل تحویل.

النگو دستبند طلا یک آیتم متنوع از جواهرات که طیف گسترده ای از مد تعریف خواهد شد و توجه به هر مناسبت که آیا شما با حضور در یک مهمانی شام، تولد و یا در تاریخ آنها را همیشه نگاه درجه یک می باشد.

Lovelink طلا دستبند

اگر شما در حال خرید برای نسل جوان و یا برای کسی که دوست دارد به تغییر نگاه خود را به صورت منظم، سپس شما ممکن است مایل به انتخاب کردن برای دستبند lovelinks طلا به عنوان آنها اجازه می دهد فرد با تبدیل شدن به یک طراح جواهرات خود را. آنها اساسا با مهره که بین متغیر و پوشنده لباس واقعا می تواند لمسی خود را در طراحی با اضافه کردن نقره ای، دانه های طلا و حتی دیگر انواع جواهرات در امتداد دستبند دستبند. طول های مختلف از چرم بند موجود می باشد به طوری که شما می توانید از مال سبک به تنگ در اطراف مچ دست خود را و یا شل با مهره است. جواهر حتی دانه که دارای نامهای حکاکی بر روی فروش آنها، بنابراین شما می توانید شرکای خود را نام برجسته در دستبند lovelinks شما داشته باشد.

دستبند طلا زینتی

برای کسانی از شما که می خواهید یک دستبند با سبک کمی بیشتر و ظرافت سپس یک طیف وسیعی از دست ساز طلا و مزین بنگلس که موجود در بازار که اشکال و طرح های مختلف وجود دارد. انواع طرح که در دسترس هستند چیزهایی مانند حلقه بین twined، زنجیره ای از لینک ها در اندازه های مختلف و همچنین با حلقه های پیچیده تر و تاب دستبند.

دو رنگ طلا دستبند

اگر شما واقعا می خواهید را به ایستادگی کردن، چرا طلا بنگلس ساخته شده با هر دو بخش طلای سفید و زرد در نظر نیست. این محدوده در سبک از حلقه به شکل قلب ساخته شده از طلا زرد و پیچیده لینک های زنجیره ای طلا سفید کوچکتر که واقعا عامل 'مرسی' است. حتی برخی از طلا بنگلس که به طور کامل از طلا سفید ساخته شده اگر شما ایده پوشیدن نقره دوست ندارم و نمی رنگ طلا زرد، نمیپسندیم.

تا کنون کدام سبک دستبند طلا شما را انتخاب کنید، شما مطمئن به نگاه درجه یک به عنوان النگو و دستبند اضافه کردن سطح دیگری به انواع دیگر جواهرات طلا است. آیا شما می خواهید به تحت تاثیر قرار دادن دوستان با حیوان منحصر به فرد النگو شکل، بین تغییر جواهرات lovelinks یا مزین دستبند کلاسیک مدل دهید، شما می شود که انتخاب شگفت زده آنلاین در دسترس و یا در خیابان بالا.
+ نوشته شده توسط Kristinacook در چهارشنبه، ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۰۱ بعد از ظهر، ۷ بازدید ، بدون دیدگاه
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha 
 
نوشته‌های اخیر