تبلیغات
الماس هنوز هم اضافات گرانبها طلا و جواهر هر زنی را. واقعیت این است که بسیاری از زنان یک جفت گوشواره الماس گوشواره الماس twinkly براق خودش را دارد. اگر شما صاحب این جواهرات قیمتی، پس از آن شما می خواهید به آنها انجام عدالت با پوشیدن آنها درست است. از آنجا که از تطبیق پذیری آنها، آن را نباید که سخت به جلو نگاه ظریف بدون در نظر گرفتن نوع گوشواره الماس شما داشته باشد.

انواعCrowned Quartz Knob - #AnthroFave:

پوشیدن گوشواره الماس خود را از حق به معنی دانستن چه نوع شما داشته باشد. شکل و اندازه گوشواره می توانید تعیین کنید که چگونه به بهترین آنها را می پوشند. نشون الماس اتفاق می افتد به محبوب ترین انواع و آنها در واقع بسیار رایج است. آنها طراحی شده اند به حق نشستن بر روی گوش و آنها را کلاسیک. آنها ممکن است درک اما آنها قطعا زیبا هستند. گوشواره الماس خوشه نوع دیگر شما را پیدا خواهد کرد. آنها از گوش آویزان آرامی و می توان آنها را سبک لوستر و یا در یک محیط و سبک ساده تر است. الماس گوشواره حلقه نیز رایج است و آنها تمایل دارند که نگاه مدرن به آنها. آنها شیک و شیک می باشد.

هنگامی که آنها را می پوشند

رفته اند روز هنگامی که گوشواره الماس تنها می تواند به جذابترین وقایع و مناسبتهای استفاده می شود. امروز، شما باید این آزادی را به لباس الماس خود را حتی در هر تنظیمات روز به هر جا و رویداد. شما به سادگی نیاز به گرفتن حق سبک و آنها را از بخش نگاه کنید و در واقع اضافه کردن که لمس ظرافت به نگاه کلی خود را. آنها همه کاره هستند، پارچه لباسی حتی موارد که کمتر رسمی است.

جفت کردن با جواهرات دیگر

یکی از ویژگی های برجسته ترین الماس رنگ روشن خود را که باعث می شود آنها را با همه چیز مطابقت است. این با این حال این معنا نیست که شما می توانید به دریا با گوشواره الماس بروید. کمتر جواهرات شما را در، بهتر است و بیشتر برجسته گوشواره الماس نگاه خواهد کرد. کلید کار اینجا این است که آنها را فرصتی برای درخشش بنابراین بسیار کم با بقیه طلا و جواهر گردنبند و دستبند آیا به من بدهید. اگر شما باید جفت، پس از آن قطعه نقره ای که با حروف درشت و معاصر را انتخاب کنید، اما در طرح های که گوشواره الماس را که می خواهید به صدای یورتمه رفتن اسب را تحت الشعاع قرار نمی. مهم به یاد داشته باشید این است که حتی اگر آن را می تواند درست به جفت شدن با سایر سنگ های قیمتی و طلا، الماس می تواند در نهایت outshining آنها و ساخت آنها نگاه ارزان است.

مدل مو که کار

Slicking شدن مو در تا راه را برای رفتن زمانی که شما می خواهید به ویژگی های گوشواره خیره کننده به نگاه خود را است. شما همچنین می توانید پر زرق و برق با موهای فر است که تماس دوخته از چهره اگر می خواهید برای یک محیط عاشقانه نگاه کنید. اگر با توجه به گوشواره چیزی است که شما به دنبال، و سپس شما قطعا می تواند به مو می پوشند.

لباس که کار

به گوشواره درخشش فوق العاده، جفت با همه سیاه و سفید گروه برای یک نگاه متضاد زرق و برق دار. ساز و برگ که دارای یک خط گردن نشان دادن برخی از پوست را مثل V و گردن یا قایق گردن باعث می شود گوشواره به عنوان آنها باید بدرخشد.
+ نوشته شده توسط Kristinacook در دوشنبه، ۳۰ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۳۷ بعد از ظهر، ۷ بازدید ، بدون دیدگاه
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha 
 
نوشته‌های اخیر