تبلیغات
سم است در لوازم آرایشی شما وجود دارد؟ وجود دارد ممکن است در رژ لب شما منجر شود!

شما باید برای چند چیز را بررسی کنید هنگام خرید رژ لب. چک برای تایید آن ظلم و ستم رایگان است و بر روی حیوانات آزمایش نمی کند، که آن را ندارد حاوی سرب یا پارابن، و آن یک رژ لب ساخته شده با مواد سالم است.

در حالی که رژ لب با سرب در آن برای تلفن های موبایل ظالمانه، هنگامی که شما در مورد آن فکر می کنم، آن را حس آنها را امتحان کنید به استفاده از آن. سرب باعث می شود رنگ پایبند و اقامت قرار داده است. به همین دلیل است که آنها آن را در رنگ برای مدت طولانی استفاده می شود. حال این سؤال مطرح است که چرا آن را در رنگ مجاز نیست دیگر، اما تولید کنندگان هنوز هم اجازه به آن را در محصول شما بر روی لب های خود قرار داده و مصرف به صورت روزانه.

سرب یک فلز سنگین بسیار سمی که در بدن باقی می ماند و در حال حاضر شناخته شده به علت مشکلات جدی عصبی است. مسمومیت با سرب در کودکان منجر به ممنوعیت رنگ سرب در 1978! باز هم، به همین دلیل است که هنوز هم در سرب رژ لب مجاز است؟ این به دلیل راه آرایشی و بهداشتی و تنظیم هستند. از آنجا که سرب در رژ لب یک آلاینده، نه یک عنصر واقعی است، شما نمی خواهد آن را به عنوان یک عنصر بر روی برچسب ذکر شده است. شما با استفاده از رژ لب سمی، و آنها لازم نیست به شما اجازه می به دلیل این برچسب زدن گریز مطمئن شوید.
☼Pinterest: @grungiegirl ☾:
یکی دیگر از واقعیت در ذهن داشته باشیم برای کسانی از ما مستعد ابتلا به افسردگی است که منجر شده است با افسردگی در ارتباط است. اگر شما با خلق و خوی خود را مبارزه، چه متوسط یا به طور جدی، یک نگاهی از نزدیک در آنچه که شما در حال قرار دادن بر روی لب های خود را.

اگر شما فکر می کنم بروز رژ لب با سرب نادر است، در نظر داشته باشید که در سال 2009، FDA آزمایش 20 سرب؛ آنها دریافتند منجر به در همه آنها باشد!

در اینجا عنصر دیگر برای جلوگیری از است: پارابن. بسیاری از رژ لب پارابن که مشکوک به اخلالگران هورمون. آنها به عنوان مواد نگهدارنده استفاده می شود. هر محصول حاوی پارابن باید اجتناب شود. شما آنها را در لوازم آرایشی بیش از رژ لب را پیدا

اگر شما فکر می کنم شما رژ لب که از حد استفاده نکنید و آن را به شما صدمه دیده است، در نظر بگیرید که رژ لب فقط نوک کوه یخ است. ما هر روز با بسیاری از مواد شیمیایی هستند که بدن ما در اضافه بار با قرار گرفتن در معرض مواد تشکیل دهنده که فقط ساده بد برای ما هستند، بمباران کردند. شما نیاز به شروع حذف قرار گرفتن در معرض خود را به این سموم به عنوان آنجا که می توانید، زمانی که شما می توانید.

پوست خود را بزرگترین ارگان خود را است. چه شما بر روی آن قرار دادن است که به بدن شما جذب می شود و باعث به شما آسیب برساند؟
+ نوشته شده توسط Kristinacook در سه شنبه، ۱ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۱۲ قبل از ظهر، ۱۴ بازدید ، بدون دیدگاه
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha 
 
نوشته‌های اخیر