تبلیغات
در تاریخچه طولانی و طبقه مد، پایداری یک فصل-شاید حتی فقط چند صفحه نسبتا جدید است. یک بار برای گردنبند کنف، کفش، و همه بژ همه چیز محفوظ است، مد اخلاقی است وجود آمده راه طولانی است. روسای گروه های لوکس ابراز نگرانی خود را در مورد گرم شدن کره زمین، زنجیر سرعت مد مانند H & M در حال انجام سهم خود را برای آموزش مصرف کنندگان و طراحان مانند استلا مک کارتنی کل کسب و کار خود را بر پایداری و مجموعه وگان ساخته شده است. در سال 2017، آن را راحت تر از همیشه به کیت کمد لباس خود را با لباس های آلی کتانی، شلوار جین کم آب زباله، و ژاکت صنایع است که گروه های صنعتگر در حمایت از مکزیک-اما آنچه در مورد کفش؟ حتی گیاهخواران ممکن است پلیس به پوشیدن کفش چرم، زیرا آنچه از گزینه های دیگر دارید؟

کفش چرم مصنوعی و پارچه وجود دارد، اما می توان آن را دشوار برای پیدا کردن یک جفت که با کیفیت بالا و شیک، بیش از حد. در زیر، ما به سه شرکت که انجام می دهند کفش اخلاقی راه خود را صحبت کردیم، آن است که آیا با چرم مسئولانه منابع و یا منسوجات وگان است. وجه مشترک؟ همه آنها عملی و شیک-نمی ترد است. خوانده شده در تاریخ برای کشف جدید خود را به جفت.

در نگاه اول، شما هرگز حدس می زنم کفش رافا در واقع وگان بود. کسانی که چکمه های جیر صورتی! پاشنه اسید، سبز! مدیر خلاق تقرید Chaaban Zorob رافا در لس آنجلس در سال 2015 با هدف ساده ایجاد آغاز شده "سایه کلاسیک است که راحت، زیبا، اخلاقی تولید شد، ساخته شده و در ایالات متحده آمریکا است." کفش ها از منسوجات وگان مانند مصنوعی چرم جیر ساخته شده، مخمل و پارچه ملیله مخمل خواب دار. "من در صنعت مد برای 10 سال کار و یک شکاف واقعی در بازار برای زیبا کفش هنوز پایدار تولید،" او می گوید وگ. "تولید کفش را لمس بسیاری از بخش های مختلف محیط زیست ما که مخرب تر از ما فکر می کنیم. کارخانه های واقعی استفاده تا تن از انرژی و مواد زائد خروجی به محیط زیست؛ مواد چرم از مزارع است که نه تنها سوء حیوانات، بلکه نیاز به یک ترکیب از مواد شیمیایی مضر برای چرم قهوهای مایل به زرد مشتق شده؛ و پس از آن ما به کشتی این کالا، اغلب از طریق دریا، که مواد شیمیایی سپرده بیشتر در اقیانوس ما، آنها را به مصرف کنندگان در ایالات متحده را برای قیمت واقعا کم، "او توضیح می دهد. "صنعت، به عنوان آن در حال حاضر، تشویق می کند آسیب رساندن به محیط زیست ما و استفاده از مردم در بخش هایی از جهان که در آن کارگر است چند حقوق. ما به شدت در برابر این شیوه، و هر کاری می توانیم در یک موضوع اخلاقی به کار گیرند. "

کفش رافا سرد، متظاهر به هنر، و ماهرانه بیانیه گیری هستند، و آن را فقط یک جایزه خوب است که آنها خوبی برای زمین، بیش از حد. اما قرار دادن آن پیام می تواند مشکل، به ویژه برای یک کسب و کار کوچک است. "ما یک شرکت مد آهسته، و ما را موارد خاص است که به خوبی برای مردم و خوبی برای زمین هستند. که اغلب از کمپانی های کفش به طور منظم برای ارائه در خارج وجود دارد طول می کشد بسیاری دیگر، "Chaaban Zorob می گوید. "آمازون تبدیل شده است [مشتری] انتظارات برای ارضاء فوری، و آن را سخت برای مقابله با آن در راه است که هم به محیط زیست ما به حداقل می رساند آسیب می رساند." شما کفش رافا در مجمع، اصلاحات، و چند خرده فروشان دیگر را نیز به عنوان آنلاین در RafaUSA.com.

پس از بازدید از Trujillo در، پایتخت کفش از پرو، و ملاقات با کفاشان با استعداد که بتوانند کالاهای خود را به بازار های بین المللی می کنید، پاتریک حیاط یا انبار الوار و هیزم و زو کلیری راه اندازی Nisolo برای حمایت از صنعتگران محلی و ترویج صنعت مد پایدار است. بر اساس در نشویل، با یک کارخانه اصلی در پرو، Nisolo تنها با استفاده از چرم است که یک محصول جانبی از صنعت گوشت و زیر شیوه های دفع زباله سازگار با محیط زیست. آن را نیز پایدار در سطح انسانی: Nisolo در حال حاضر نزدیک به 200 کارمند که به فراتر از دستمزد عادلانه پرداخت می شود، دریافت مراقبت های بهداشتی، و کار در یک محیط سالم است. "اکثر محصولات ما از کارخانه است که ما خود و از زمین ساخته شده است تا به عنوان یک مثال برای صنعت یک صنعت است که در حال حاضر دومین صنعت آلوده ترین در جهان است و با بی عدالتی در سراسر جهانی گرفتار خدمت آمده زنجیره تامین، "کلاری و حیاط یا انبار الوار و هیزم به وگ. "این باعث افزایش درآمد متوسط بیش از 140 درصد برای تولید در کارخانه های ما و 173 درصد برای زنان منجر شده است."

همانطور که برای کفش، شما قاطر به سادگی شیک پیدا کنید، '60 الهام گرفته huaraches، oxfords کلاسیک، و آپارتمان باله. "این می تواند یک چالش برای برای هر دو طراحی استثنایی و شیوه های پایدار شناخته شده است،" کلاری و حیاط یا انبار الوار و هیزم می گویند. "ما محل فقط اهمیت فراوانی در مورد تاثیر از تولید ما که ما در طراحی محصولات ما انجام دهد. این ما را در یک نقطه ضعف طبیعی، از آنجا که ما به دنبال ندارد به قطع گوشه، اما در عوض، در تلاش برای انجام کارهای به راه راست. که می شود گفت، ما توسط کالیبر مارک ها و طراحان آینده بر روی صحنه در حال حاضر که محل ارزش به همان اندازه در تولید اخلاقی به عنوان آنها با تشویق. مصرف کنندگان به خرید دارند قدرت، و ما فکر می کنم، اگر ما با هم کار کنند، مارک های تمرکز نه در پایداری خواهد شد در گرد و غبار توسط نسل های آینده است. که باعث می شود چالش های فعلی پیش روی ما ارزش آن. "

و اگر شما کنجکاو در مورد ریشه های نشویل خود هستید، شما ممکن است بخواهید به نگه شهرستان در ذهن: "نشویل خانه را به بزرگترین غلظت طراحان و مارک های مد در خارج از نیویورک و لس آنجلس است، به طوری که همکاری و الهام بخش هستند فقط یک گام در خارج از درب ما "اضافه می کنند. "ما در بر داشت که که بخشی از یک جامعه فلک زده است که در واقع یک مزیت است، به عنوان مارک های نشویل مجبور به ماندن در لبه برش از تمایلات مصرف کنندگان در آینده." شما کفش Nisolo در وب سایت خود، Nisolo.com پیدا

ما می دانیم، ما می دانیم، Toms در جدید نیستند، و شاید شما هرگز علاقه مند به فوق العاده ساده، شبح alpargatas اصلی آن بوده است. اما آخرین همکاری این شرکت با سرد، قیمت آگاه خرده و داستان های دیگر ارزش یک نگاه دوم است. چکمه های منجق و پولک دوز صحرا، espadrilles tasseled، و صندل چرم دقیقا نوع از چیزی که شما می خواهید به برای یک جشنواره موسیقی و یا یک روز در مالیبو را می پوشند. آن ضرری ندارد که طرز خارقالعادهای شیک ارین ویسون به آنها مدل را در شنود گذاشته شد مبارزات انتخاباتی او لباس بیچی Toms در X و داستان های دیگر، بیش از حد. منسوجات مشابه، رنگ، و گلدوزی در لباس آینه، و درآمد حاصل از مجموعه سحر و جادو اتوبوس و تلاش های خود بهره مند خواهد شد برای حمایت از کلاس های زبان انگلیسی برای زنان جوان در هند است. و مانند همیشه، برای هر جفت کفش خریداری شده، Toms در یک جفت کفش نو به یک کودک نیازمند اهدا کنند. شما آنها را در Stories.com پیدا
+ نوشته شده توسط Kristinacook در چهارشنبه، ۳۰ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۳۴ قبل از ظهر، ۱۳ بازدید ، بدون دیدگاه
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha 
 
نوشته‌های اخیر