تبلیغات
آیا شما با واژه "لباس زیر زنانه" آشنا نیست؟ خوب، اجازه دهید از معرفی شده است. لباس زیر زنانه طور کلی به عنوان لباس زیر زنان در نظر گرفته. کلمه "لباس زیر زنانه" از کلمه فرانسوی "LINGA" که به معنی "کتانی" می آید. این در واقع به معنی لباس خواب و یا لباس زیر زنان به زبان انگلیسی. در سال 1922، کلمه "لباس زیر زنانه" برای اولین بار مورد استفاده قرار گرفت به مراجعه به بند و زیر. اگرچه بسیاری از لباس زیر زنانه است که معمولا برای زنان طراحی شده است، اما در حال حاضر برخی از تولید کنندگان نیز لباس زیر زنانه برای مردان است.

روند اصلی لباس زیر زنانه از آغاز قرن 19. بانوی داف-گوردون راه توسعه و طراحی آن آغاز شده است. در آغاز، لباس زیر زنان بسیار بزرگ و حجیم بود. بنابراین، تقاضا پس از آن کم بود. اما با گذشت زمان، تقاضا بالاتر و بالاتر رشد کرده است. امروز، با استفاده از لباس زیر زنانه تبدیل شده است روند در نسل های جدید است. بسیاری از زنان از آن استفاده کنید به عنوان آن را مد روز و جذب می کند به آنها است.

مواد

انواع مختلف مواد در لباس زیر لباس زیر زنانه استفاده می شود. مواد با توجه به تقاضای مشتریان و تمایل استفاده می شود. مواد با استفاده از مواد که مواد چسبناک، انعطاف پذیر، محض و یا حتی تزئینی مانند نایلون، پلی استر، ساتن، توری، ابریشم، لای کرا و غیره که چسبناک و انعطاف پذیر هستند عمدتا استفاده می شود. اما تقاضا برای مواد تزئینی نیز بالا است. ابریشم، نایلون، ساتن و غیره برخی از مواد تزئینی مورد استفاده هستند.

تقاضای بازار

در قرن 21 بازار لباس زیر زنانه پیدا شده است نقطه عطف آن است. امروز، آن را به دست آورده است موقعیت پیشرو در سهم بازار جهانی است. علاوه بر این، علم و تکنولوژی مدرن زیادی در ساخت آیتم های نوآورانه مانند تولیدات پستان بند تی شرت و برش لیزری سینه بند بدون درز کمک کرده است. امروزه، طراحان قرار دادن تعداد زیادی از تلاش در ساخت غنی دنبال پارچه، بند، گلدوزی و غیره در سال 2003، میزان سهم بازار جهانی 29 میلیارد $ بود و در سال 2005، 56 درصد از سهم بازار لباس زیر زنانه توسط بند برگزار شد. بنابراین، آن را غیر قابل انکار است که تقاضا در بازار بسیار بالا است.

دسته بندی ها و اندازه های

امروز، دسته های مختلف و اندازه های موجود در بازار لباس زیر زنانه وجود دارد. دسته های مختلف مانند لباس شنای زنانه دوتکه، عروسک بچه، باسک، ژاکت های تخت خواب، bloomers دختر، از bodysuit، سینه بند، شکم بند، خوشه، دوشیزه یا زن جوان فرانسوی، زیر پیراهن و غیره در دسترس هستند.
Vêtement de nuit Femme Lingerie en Dentelle Dentelle de 5055906 2016 à €8.91:
همه زنان همان اندازه بدن است. آنها اشکال مختلف بدن با توجه به ساختار آنها است. پیش از این، پیدا کردن اندازه های مختلف کمی دشوار بود. این به ویژه برای زنان با بدن به همراه اندازه بود. آنها تا به حال به صورت بسیاری از مشکلات است. اما این امروز این مورد نیست. در بازار امروز، طیف گسترده ای از انواع در دسترس وجود دارد. مغازه فوق العاده و بازارهای آنلاین وجود دارد. اگر کسی تردید به خرید از مغازه ها، آنها می توانند آنلاین سفارش دهید. زنان می توانند پژوهش در خانه انجام دهید و خرید آنلاین. این موجب صرفه جویی در زمان و پول.

مزایای

بسیاری از منافع را از با استفاده از لباس زیر زنانه وجود دارد. مهمترین خواهد شد در اینجا مورد بحث است. افراد مختلف از آن استفاده کنید برای مقاصد مختلف. در مرحله اول، کمک می کند تا یک زن به نگاه جذاب تر. این فواید بهداشتی نیز. آن استفاده می شود برای حفظ بهداشت در بخش خصوصی بدن. همچنین در مسائل خصوصی مانند مقاربت جنسی کمک می کند.
+ نوشته شده توسط Kristinacook در شنبه، ۲۰ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۱۵ قبل از ظهر، ۶ بازدید ، بدون دیدگاه
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha 
 
نوشته‌های اخیر