تبلیغات
اولین بار که من در سال گذشته مشاهده کردم این است که آیا ما در مراسم خواستگاری از مادر 60 سالهام، چند قسمت از آن را سپری کردم. اگر چه حدود شش ماه باردار و هورمون بسیار زیاد بود، این نمایش احساس سوزش دردناک بود، مانند تماشای یک PDA اضافی زن و شوهر شیک. من از طریق ربکا (مندی مور) رقص لول زده دروغ برای جک (میلو Ventimiglia) و اعلامیه های ارزشمند خود را در رختخواب؛ من شک داشتم که در حالیکه کریسی ماتز ریخته بود پیروزی برای همجواری نخستین زمان بدن بود، شخصیت او تنها شخصیت شخصیت به نظر می رسید که او بیش از اندازه او. در عصر طلایی تلویزیونی که مردمان دیوانه و شکستن بد را در اختیار داشت، در میان بوفه ای از نمایشنامه های نابینا (The Crown، The Handmaid's Tale!)، این احساس ما بیش از حد عجیب و غریب بود. یک درام ترسناک قلب که واقعا یک هفته برای قسمت بعدی صبر کرد؟ این مانند بازخوانی عصر دیگری از تلویزیون بود، اما نه در آن چیزهای غریب و غریب، نوعی راه.NUP_179429_0006.jpg

دومین بار من این را "ما" را تماشا کردیم که امشب برای NBU امشب برای فصل دوم به سر می برد. در واقع، من با عشق شیرین به آن افتادم. چند ماه پس از آنکه من ابتدا از او خواسته شدم به جلو (همانطور که خودم نمایش داده می شود) چند ماه پس از آنکه از ابتدا شروع کردم: پسر نوزاد من بر روی شانه من است و من پس از سوزاندن در طول فصل اول، فریاد می زنم. (به نظر می رسد که ما این تقاضا را به خوبی از بین می برد). من کشف کرده بودم که اگر شما در آن جا بمانید - گذشته از نقطه ای که من قبلا آن را رها کرده ام - نمایش شروع به ضبط کردن خود می کند، . (این واقعیت که من هنوز هم هورمونی و خسته بودم ممکن است کمک کرده باشد.) این ما ما را با شام خانوادگی، تقلب های فراوان و مونولوژ های ملودریا می شکند؛ با نامه های عشق از طریق صدای خواندن؛ با بزرگ، ROM-COM تلاش می کند دختر را بگیرد. این همانند معیار تلویزیون است که شما را با مهربانی به قتل می رساند.

این نمایش همواره، بارها وحشت زده شده بود، ببینید: این کلوچه "بزرگ سه!" آواز خواندن، یک قسمت کامل در ربکه جدید ماشین لباسشویی (به عنوان یک استعاره، البته)، و تنها وجود دوست پسر دوست کیته Toby ( کریس سالیوان)، که نیاز دارد تا به یک نیم ساعت CBS sitcom با آهنگ خنده، مانند دیروز، teleported. اما بعد از مدتی، شما تغییراتی می کنید. هنگامی که نمایش از هر گوشه ای از عشق بیرون می آید، حس کنجکاوی سالمتی را دشوار می کند؛ در حقیقت، احساس خوبی دارد و اجازه می دهد آن را بگذرانم. در طول این دوره های سیاسی تاریک و متفرق - که هر هفته نیازی به گریه خوب ندارد؟ یا، حداقل، یک فرقه کوچک؟ بله، این است که ما احساس می کنیم مثل یک تکرار، اما بر خلاف آخرین محصول از راه اندازی مجدد، شاید یک خوش آمدید. در اولین زمان مشاهده آن، دیدن طاووس کوچکی در گوشه ای از تلویزیون، شما تقریبا می توانید تظاهر کنید که Trump رئیس جمهور نیست و این 90 سالگی است. و همانطور که الکساندرا ماکون، تهیه کننده وگ، اخیرا در جریان بحث عمیق درباره این که آیا این ما خوب یا بد است، به من اشاره کرد، قابل توجه است که نمایش در مورد یک خانواده سفید که تصویب یک پسر سیاه و سفید شد، نمایش جدید با رتبه بالا در آمریکا در سال گذشته بود ریاست جمهوری Trump که ملی گرایان سفید را به اداره آن دعوت کرد. . . حتی اگر این پیشرفت گرایی ما این است که در سمت امن گمراه شود.

من نیز اعتقاد دارم که این است که ما شایسته اعتبار کمی بیشتر از من در ابتدا به آن داده شده - و آن را بهتر به عنوان فصل پیشرفت. من زمانی که Emmys آن را تقریبا در تمام مقوله های اصلی، از جمله بهترین درام، همراه با نمایش ها مانند داستان "دستبند و تاج و تخت" نامزد شد، شگفت زده شد. اگر چه من به شدت از برتری بزرگ استرلینگ ک. براون شگفت زده نشدم، ارزش دیدن او را به تنهایی داشت. اما اگر شما می توانید از پاشنه بلند خاکستری LOL از مور در صحنه های حال حاضر استفاده کنید، می بینید که این است که ما به طور قانونی خوب است - نه فقط خیلی بد - لحظات خوبی هستند. پدر ویل ویلیام راندال (که توسط رون کیفت جونز به کمال رسیده است) سیگار کشیدن ماری جوانا دارویی با همسر راندال، بت (سوزان کالیک واتسون)، برجسته است، همراه با مکالمات تصور شده راندل با جک در طول سفر روانگردان خود. پس از آن، زمان شگفت انگیز و شگفت انگیزی برای شگفتی ها و کوهنوردان کلاسیک و توانایی آن در رمزگشایی طولانی مدت فصل شما وجود دارد. ("جک جان" چگونه بود؟ واقعا جدید "Who shot J.R؟") این است که ما تلویزیون معتبر نیست - اما ممکن است فقط آن چیزی باشد که آن را بزرگ می کند.
+ نوشته شده توسط Kristinacook در چهارشنبه، ۵ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۵۶ بعد از ظهر، ۷ بازدید ، بدون دیدگاه
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha 
 
نوشته‌های اخیر