تبلیغات
سینمای فرانسه یک منبع مداوم الهام از مد است، به ویژه در مورد جایی که زوج های آن نگران هستند. از آیکون هایی مانند Brigitte Bardot و Roger Vadim به موارد دلخواه در حال حاضر بر روی صفحه نمایش Marion Cotillard و Guillaume Canet، دوئل مشهور به شدت به دنبال سبک مشترک خود هستند. آخرین جفت قدرتمند، بازیگر Laetitia Casta و بازیگر لوئیس گرلل است که از این تعطیلات آخر هفته در یک مراسم صمیمی در جزیره کورسیا، نزدیک دوران کودکی کاستا، سوپرمودل شده است.

برای دو سال گذشته، این زن و شوهر تحت رادار با تعداد کمی از فعالیت های عمومی پرواز کرده اند. در مورد آنها، آنها یک نگاه ساده به نظر می رسند که به طور متوالی فرانسوی احساس می کند. کاستا و گارلل چیزهای ساده ای را دنبال می کنند، به دنبال خطوط تمیز و رنگ های خنثی هستند. در ماه مه در جشنواره فیلم کن، آنها لباس های تطبیقی را پوشیدند، حتی در حالی که اجتناب از ظاهر قالی قرمز مشترک بود. برای شرکت در نمایشنامه ژان لوک گودر Garret، Redoubtable، Casta انتخاب یک لباس سنت لوران با شکاف بالا ران که تکمیلی شبیه کت و شلوار کلاسیک شریک خود را. بعد از آن هفته، برای یک نوشیدنی در Majestic Hotel، آنها لباس خود را در لباس و نیروی دریایی سپری کردند.

چه چیز بیشتر، کاستا و Garrel هر دو شجره مد. کاستا به عنوان یک فرشته راز سابق ویکتوریا و موز برای طراحان مانند ایو سنت لورنت، یکی از 90 مدل شناخته شده ترین بود، قبل از اینکه او یک حرفه ای موفق عمل کرد. Garrel دست خود را در مدل سازی نیز آزمایش کرده است، هنگامی که به عنوان صورت عطر رایحه یونو والنتینو خدمت می کند، اما تمرکز خود را بر روی بازیگری و کارگردانی قرار داده است، پس از پیروی از فیلم ساز پدرش، فیلیپ گارل. در حال حاضر، افراد تازه کار فرصت دارند سبک کلاسیک خود را به سطح بعدی برسانند و فصل تازه ای را به عنوان شوهر و همسر ایجاد می کنند.
+ نوشته شده توسط Kristinacook در پنجشنبه، ۲۵ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۴۹ بعد از ظهر، ۱۰ بازدید ، بدون دیدگاه
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha 
 
نوشته‌های اخیر