تبلیغات
این ممکن است سالی است که صنعت مدل سازی شروع به تعریف بیشتر و متنوع زیبایی کرده است. در پشت صحنه، شرایط ایمنی و کارایی مدل ها از طریق رسانه های اجتماعی توسط افرادی مانند سارا زییف و اتحاد مدل، کامرون راسل و جیمز اسکالی مورد بررسی قرار گرفت. در پاسخ، LVMH و کیرینگ، رهبران بخش لوکس، یک منشور مدل را تهیه کرده اند. در مقابل خانه، تغییرات زیادی نیز وجود داشت. طبق گفته Forbes، کندل ژنر از Gisele Bündchen به عنوان بالاترین مدل پرداخت شده فراتر رفته است. پس از آن، همهچیز بودن خواهرهای حدید، بازگشت عروسها، ورود پسران و دختران خیمه ها و چهره های جدیدی که برای شمارش داشتند وجود داشت. چگونه همه چیز را درک کنیم؟ ما به خواندن عزیزانمان تبدیل شده ایم. در اینجا، نتایج اول ما در یک مجموعه ماهانه از نظرسنجی 2017.

خواهران هادی: بهترین دوستداران کنده، جیجی و بلا هادی، همچنان نفوذ خود را افزایش داده و حساب های بانکی خود را در سال جاری افزایش می دهند. شما ممکن است گجی کمی بیش از بلا مورد توجه قرار گیرد - او 56 درصد از رای شما را به دست آورد - اما هر دو همچنان پول دارند.

Catwalker سال: دو مورد از بیشتر مورد بحث در مورد مدل های 2017 Adwoa Aboah و Kaia Gerber بود. دومین، دختر رنده گربر و سیندی کرافورد، تقاضای نسل های متقابل دارد. همانطور که او به نظر می رسد بسیار شبیه مادر او supermodel او دعوت 90s déjà vu. زیبایی بریتانیا Adwoa Aboah نیز متصل است؛ او با استفاده از پلت فرم رسانه های اجتماعی خودgurlstalk از ایجاد یک فضای امن برای زنان در حالی که یک برنامه پر مشغله در جلوی دوربین جلب توجه می کند. شما کیا گربر تازه وارد را با 66 درصد رای به مدل top-model رسیده اید.

پسران و دختران: کایا تنها مدل کشیدن یک میراث گرگ و میش در این سال نبود. الفی ریگیت، دختر متولدینان تغذیه بریتانیا و موز روز کورین روزماری فرگوسن نخستین مدلی بود که به کیت ماس امضا کرده بود و در فصل بهار 2018 ادامه یافت و همانندی که Mingus Reedus، پسر هلنا کریستنسن و نورمن ریدوس، برای کالوین کلاین، یک بازی جاز را ساخته اند. شما برای برخی از نوازندگان، که 57 درصد از رای گیری را دریافت کرده اید، کمی سر و صدا می کنید.

چهره های جدید به تماشا: مد در حرکت دائم است، همیشه در جستجوی جدید و بعدی است. یکی از نوآورترین شرکت کنندگان در این سال، هیوندا مارتینز، از جمهوری دومینیکن، مورد علاقه طراح آنتونی واچارلو، طراح سنت لارنت است (و شما نیز به نظر می رسید که 83 درصد از رای خود را دریافت کرده است). همچنین گرم کردن حرفه ای از لیلی نووا، استرالیایی با شعله ور موی سر است که به یاد می آورند لیلی کول و جما Ward و که بسته به نمایشگاه جواهرسازی Gucci بسته است.

Supermodels: چند مدل هرگز قدرت پایدار این جفت را نداشته باشند. کیرستن اوون، آیکون گرانج آفتابی موی سرخ و موز به هلموت لنگ، یک دیدگاه خوش آمدید بود، به عنوان بازگشت به پتک گراند برای یک مجموعه مجرد Shayne Oliver برای خانه. در پاریس، نائومی کمپبل، که نیاز به هیچ مقدمه ای ندارد، حمایت و زرق و برق خود را به نیروی مدرن در حال ظهور Virgil Abloh، و 89 درصد از رای خود را به دست آورد.
+ نوشته شده توسط Kristinacook در سه شنبه، ۱۴ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۰۰ بعد از ظهر، ۷ بازدید ، بدون دیدگاه
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha 
 
نوشته‌های اخیر