تبلیغات
برای هشت سال که میشل اوباما در کاخ سفید بود، بانوی اول سابق به طور خستگی ناپذیر کار کرد تا غذای سالم داشته باشد. او یک باغ سبز معروف را ایجاد کرد و اقداماتی را برای کمک به اطمینان از اینکه غذای بچه ها از غذاهای بیش از حد فرآوری شده رانده می شود، انجام داد. بنابراین، هیچ شگفتی بزرگ نیست که در حالی که او دیگر در 1600 خیابان پنسیلوانیا زندگی نمی کند، خانم اوباما علاقه زیادی به همه چیز را در آشپزخانه حفظ می کند.Michelle Obama

این ماه اوباما به غذا و شراب در مورد سبک مورد علاقه خود از غذا (Tapas)، غذای کودک مورد علاقه (مک و پنیر) و موارد دیگر صحبت کرد. و در حالی که او مقدار زیادی در مورد غذا خوردن به صورت محلی و حرکت به آنجا می گفت، این یک نگرش خاص بود که واقعا ایستاد.

به نظر می رسد که یک سبزی وجود دارد که حتی میشل اوباما از خوردن متنفر است. دقیقا چیه؟ نه، این بروکلی نیست، سبزی که توسط پرزیدنت جورج H.W. بوته. خانم O. برای چغندر مراقبت نمی کند. اوباما به مجله گفت: "من می دانم که من برای خوردن سبزیجات من شناخته شده است و واقعا واقعا خیلی از آن لذت نمی برم." "اما من فقط طرفدار چغندر نیستم."

ظاهرا همین امر برای پرزیدنت اوباما نیز صادق است. خانم اوباما در سال 2012 گفت: "ما معتقدیم ژن چغندر وجود دارد. شما هر دو را دوست دارید چغندر یا از شما متنفر هستند. ما تمایل به اعتقاد بانوی اول از غذا خوردن سالم است. آیا تا به حال هر چغندر کاشته شده در آن باغ کاخ معروف در کاخ سفید وجود داشت؟ نه یک نفر.
+ نوشته شده توسط Kristinacook در دوشنبه، ۶ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۳۹ قبل از ظهر، ۶ بازدید ، بدون دیدگاه
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha 
 
نوشته‌های اخیر