تبلیغات


کیف های دستی زنان مانند الماس، کفش و لوازم جانبی مد هستند. کیف های دستی زنان بهترین دوست یک زن است. شما می توانید زنان بدون کیف های دستی تصور نیست. آنها همیشه کیف های دستی هر کجا که در به صورت روزانه برای راحتی خود بروید.

امروز، کیف های دستی زنان اظهارات مد مهم است. کیف های دستی، اغلب استفاده می شود برای بیان حالات، فردیت، سبک و وضعیت. کیف های دستی بهتر آنها و وضعیت بهتر و سبک آنها را دریافت کنید.chloe faye https://www.etsy.com/shop/SowingAcorns?ref=shop_sugg Silk scarves - hand dyed scarves - tie dyed scarves – Christmas scarf – unique scarf - cotton scarves – gameday scarves - womens accessories - handmade in USA - leather purses - quilted tote bags - purses – totes - handbags:

این بسیار مهم است برای شما برای پیدا کردن چگونه به انتخاب مدل مناسب، رنگ و سبک از کیف های دستی. آن را ظاهر بهتر در سبک و مد از فعالیت های روزانه خود را به ارمغان بیاورد. رنگ است که واقعا با لباس های دیگر که شما با پوشیدن تطبیق را انتخاب نمایید. سبک، مدل و نام تجاری برای مد بهتر از سبک زندگی خود را در نظر بگیرید. شما باید بدانید که چه نوع از کیف های دستی می خواهید را به مطابقت با مناسبت.

بسیاری از زنان شیک تر با کیف های دستی مناسب آنها را حمل به هر کجا که می خواهید نگاه کنید. به یاد داشته باشید کیف دستی مناسب با مناسبت سمت راست به سبک کامل و مد. شما می توانید در خودتان در آینه نگاه کنید اگر کیف دستی شما را حمل است که به دنبال کاملا با سبک و مد خود را.

انتخاب کیف دستی مناسب

کیف دستی مناسب بسیار مهم است برای شما برای نشان دادن شخصیت خود را، سبک و مد. مهم نیست که شما هستند، شما همیشه نگاه خواهد بزرگ اگر شما در حال حمل کیف دستی را با شما راست. کیف دستی مناسب می تواند به سبک خود و بیانیه مد را افزایش دهد. آن را به وضعیت بهتر و شخصیت منحصر به فرد برای شما به ارمغان بیاورد.

در اینجا راهنمایی برای انتخاب کیف دستی مناسب برای شما:

• انتخاب کیف دستی که مطابق سبک و مد خود را

اگر می خواهید مانند یک زن درجه یک نگاه، شما باید مارک های معروف از کیف های دستی زنان مانند Vuitton لویی کیف دستی با نمادهای سبک کلیپ هنری در یک الگوی بررسی و هر کس می خواهد باشد. شما همچنین می توانید دیگر طراح کیف های دستی بالا، مانند مارک توسط Marc یعقوب و کیف دستی ایندی توسط گوچی در نظر بگیرند.

• انتخاب کیف دستی است که در مقابل به نوع بدن خود را

اگر شما قد بلند و لاغر هستند، یک کیف دستی که گرد را انتخاب کنید و وزن اضافی. اگر شما کوتاه و عضلانی هستند، انتخاب اندازه یا ساختار سبک و باریک و مستطیل شکل است.

• انتخاب کیف دستی است که متناسب با اندازه خود را

حتی اعتراف شما جذاب برای مخالف خود، آن را با حمل و نقل کردن به شدت کافی تقویت نمی کند. بهترین میدارد فصل Hobos در، کیف که متوسط ارائه می دهند. کیف های دستی سازه علاوه بر به شما نگاه صاف و شیک. کیف های دستی بالا طراحان که بهترین ساختار و نسبت، مانند مارک های مارک جیکوبز، Chanel، و لویی Vuitton.

• جلوگیری از حمل یک کیف دستی زیر بازوی خود را

سعی کنید برای جلوگیری از حمل کیف دستی زیر بازوی خود را، به دلیل آن توجه مردم به ناحیه سینه خود را و ایجاد ناراحت کننده نگاه. یک کیف دستی می توانید نگاه بهتر در نوک انگشتان خود را و یا دست خود را.

رفتن از جایی به جای بدون کیف های دستی برای زنان بسیار دشوار است. آن را مانند اولین چیزی که آنها هرگز فراموش نخواهم کرد.

در حال حاضر آن را شیک تر و شیک برای دریافت کیف های دستی زنان که در مقابل آنچه که شما با پوشیدن است. برای مثال، اگر شما به پوشیدن بسیاری از رنگ نرم مانند بژ، صورتی، و بلوز نور، شما می توانید از یک کیف دستی بنفش عمیق به پوشیدن با این رنگ.
+ نوشته شده توسط Kristinacook در سه شنبه، ۱۷ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۱۰ قبل از ظهر، ۱۱ بازدید ، بدون دیدگاه
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha 
 
نوشته‌های اخیر