تبلیغات
اما لت می گوید: "مدل سازی مانند خدای پدر است." "من سعی می کنم بیرون بروم، و آنها همچنان من را می کشند." ساکن کپنهاگ که از یک خانواده صنعت فیلم آمده است از دوران کودکی فعالیت می کند؛ او به عنوان روزنامه نگار و تهیه کننده تلویزیون و رادیو دانمارک کار می کرد و فقط یک فیلم مستند درباره هنر فمینیستی گذاشت. اما او همچنین مدافع صحنه مد شهرش است: برخی از دوستان طراح، مانند سوفی بل برگ و سابین پوپینل، از او خواسته اند که به دنبال تصاویر یا عکس های رسانه های اجتماعی بپردازند، در حالی که از دیگران مانند سات پتس از ردیف جلو حمایت می کند. در حال حاضر، علیرغم تلاش هایش برای برعکس، لات بی نظیر است و در حال رفتن به جهان است: در سن نسبتا پیشرفته 27 ساله و به عنوان یک مادر جدید، برای بوت شدن - او در مبارزات انتخاباتی سال 2017 در Balenciaga نقش دارد.

"وقتی باردار شدم، فکر کردم این یک راه کامل برای مدلسازی است، زیرا هیچ کس نمی خواهد من را بخورد." لت با یک خنده به یاد می آورد. اما پس از آن او در سال جاری در نمایشگاه پاییز 2017 Balenciaga به نمایش گذاشته شد، زمانی که پسرش، آبل، تنها 3 ماه داشت، و طراح دنیا گاوازیالیا از او خواسته بود که برای مبارزه با شلیک گلوله اقدام کند. این رقص با کیفیت بالا، بدون شک، به 26000 پیروانی که در Instagram خود داشته است، افزوده می شود. این بدنه ی بدبینانه ای از تصاویر است که به نحوی به نظر می رسد کاملا به طور پیش بینی نشده است. همچنین به عنوان راهنمایی برای اینکه چگونه یک مادرم جدید باشد و همچنان مانند یک badass لباس را ارائه می دهد. (Beyoncé ممکن است یادداشت ها را در هر دو جبهه انجام دهد.) Leth باعث عرق می شود و یک سر توری صورتی تیره به نظر می رسد بالا یا جفت متقاعد کننده به نظر می رسد سفید متقابل مربیان با لباس های رنگین کمان پررنگ. و چه کسی می داند جامه های آبی زمستانه می تواند خیلی شیک باشد؟ "من فکر می کنم سبک خوب بسیار نزدیک به سبک بد است. باید خیلی، خیلی نزدیک، "Leth توضیح می دهد از فلسفه مد او. "همچنین، مهم نیست که چقدر ثروتمند هستید، مانند این نیست که بتوانید سبک را خریداری کنید." به بیان دیگر، انتظار نداشته باشید که شهرت قشنگش در قلب جهان، به هیچ وجه منجر به نتیجه نگردد. او می گوید: "من یک اصل دارم که اگر طراحان چیزی را به من بدهند که من نمی خواهم بپوشم، من به آنها می گویم که آنها را نمی فرستند." "اگر چیزی به چیزی نیاز دارم، تنها چیزی را می گیرم."

این نگرش به طرز شگفت انگیزی مبدل شده است - و البته، صورت چهره ای که با آن آشنا می شود، که می توانست از عکاسی دوران طلایی دانمارک برداشته شود، که او را از دیگر دختران دیگر جدا می کند. لت، در عصر مدرن نام تجاری شخصی، مفهوم آن را که کیفیت بسیار پایین: رمز و راز. دوست و شاید قوی ترین زن در مد دانمارک در حال حاضر، مدیر خلاق گانی Ditte Reffstrup، ممکن است بهترین خلاصه درخواست خود را. Reffstrup به یاد می آورد: "من اولین بار او را سال ها پیش دیدم که من یک خریدار بودم و او یک مدل مناسب برای آکنه بود." "من مثل آن بودم،" این دختر چیست؟ "واقعا چیزی درباره او وجود دارد."
+ نوشته شده توسط Kristinacook در دوشنبه، ۲۳ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۰۳ قبل از ظهر، ۱۰ بازدید ، بدون دیدگاه
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha 
 
نوشته‌های اخیر